Montessori Hračky Dieťa Zmyslový Materiál Busy Board Montessori Hračka Rozvoj Vzdelávacie Hračky Pre Deti Dropshipping Montessori Hračky Dieťa Zmyslový Materiál Busy Board Montessori Hračka Rozvoj Vzdelávacie Hračky Pre Deti Dropshipping Montessori Hračky Dieťa Zmyslový Materiál Busy Board Montessori Hračka Rozvoj Vzdelávacie Hračky Pre Deti Dropshipping Montessori Hračky Dieťa Zmyslový Materiál Busy Board Montessori Hračka Rozvoj Vzdelávacie Hračky Pre Deti Dropshipping Montessori Hračky Dieťa Zmyslový Materiál Busy Board Montessori Hračka Rozvoj Vzdelávacie Hračky Pre Deti Dropshipping Montessori Hračky Dieťa Zmyslový Materiál Busy Board Montessori Hračka Rozvoj Vzdelávacie Hračky Pre Deti Dropshipping

Montessori Hračky Dieťa Zmyslový Materiál Busy Board Montessori Hračka Rozvoj Vzdelávacie Hračky Pre Deti Dropshipping

€8.04 €5.31
Skladom
w1217

 • Tému: Povolania
 • Upozornenie: no
 • Vekové Rozpätie: 14 Rokov & Up
 • Certifikácia: Európa certifikované (CE)
 • Číslo Modelu: Cítil Rada Vzdelávacie Hračky
 • Pôvod: CN(Pôvodu)

 • Odrážky:

  1、Vhodné Vykonávať: To je prenosný raného vzdelávania puzzle úložný vak, ktoré je vhodné na prepravu a obchod. Montessori inšpiroval senzorické dosky môžu pomôcť vaše dieťa stavať základné zručnosti.

  2、Obsadené Batoľa Stravovanie: rušnej batoľa rada pomáha s motoriky, pamäti, a úplne vyžaduje výkon mozgu. On používa trojrozmerný mäkké strýko vlnené tkaniny, ktorá sa domnieva, mäkké.

  3、Vzdelávacie Zariadenia: môže To byť vzdelávacie zariadenia pre deti.

  4、Ako Hrať: Pomocou prstov naučiť sa viazať šnúrky, naučiť zaobchádzať zipsy, naučiť rozpoznať druhy ovocia a učiť sa na pracky.

  Špecifikácie:

  Názov: Cítil Rada Vzdelávacie Hračky

  Materiál: cítil

  Váha: cca 226 gramov

  Umývanie metóda: vhodný pre ručné pranie a pranie stroj.

  Veľkosť: o 32*28*5 cm/12.60*11.02*1.97 palec

  Schopnosť rozvoja: myšlienok a rúk, porozumenie, intelektuálny rozvoj, plazenie, vízia, záujem vývoj, význam, náladu, sluchu, iné schopnosti, hand-eye koordináciou, rodič-dieťa komunikácie, interaktívne hračky. Montessori sa učí, ako sa cítiť obsadené na palube-štýl batoľatá. Tipy pre deti s palube-štýl. Vzdelávacie hračky pre pokojné deti.

  Balenie Zoznam:

  Cítil Stravovanie* 1

  Štítky: fidget, bizibord, rada obsadené, senzorická, senzorické hračka, veľká aktivita rada, je obsadené rada dreva, activ board, dotyk hračka, fidget hračka.

 • Recenzie (1)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty