Nabíjateľná Elektrické Vyhrievané Klobúk Vyhrievané Pletenie Čiapočku 3 Inteligentná regulácia Teploty Teplej Spp pre Vonkajšie Lyžovanie dropship Nabíjateľná Elektrické Vyhrievané Klobúk Vyhrievané Pletenie Čiapočku 3 Inteligentná regulácia Teploty Teplej Spp pre Vonkajšie Lyžovanie dropship Nabíjateľná Elektrické Vyhrievané Klobúk Vyhrievané Pletenie Čiapočku 3 Inteligentná regulácia Teploty Teplej Spp pre Vonkajšie Lyžovanie dropship Nabíjateľná Elektrické Vyhrievané Klobúk Vyhrievané Pletenie Čiapočku 3 Inteligentná regulácia Teploty Teplej Spp pre Vonkajšie Lyžovanie dropship Nabíjateľná Elektrické Vyhrievané Klobúk Vyhrievané Pletenie Čiapočku 3 Inteligentná regulácia Teploty Teplej Spp pre Vonkajšie Lyžovanie dropship Nabíjateľná Elektrické Vyhrievané Klobúk Vyhrievané Pletenie Čiapočku 3 Inteligentná regulácia Teploty Teplej Spp pre Vonkajšie Lyžovanie dropship

Nabíjateľná Elektrické Vyhrievané Klobúk Vyhrievané Pletenie Čiapočku 3 Inteligentná regulácia Teploty Teplej Spp pre Vonkajšie Lyžovanie dropship

€9.02 €7.04
Skladom
w185

 • Materiál: Polyester
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Funkcia: Tepelná
 • Pohlavie: MUŽI

 • Popis:

  Poznámka:

  1. Klobúk je potrebné pripojiť mobilný energie na teplo.

  2. Balenie zoznam neobsahuje mobilné energetické a 5V 2A mobile power je potrebné pre tento klobúk.

  o:

  - Hlavu držte v teple: "hlava je stretnutie Slniečka". Na jednej strane hlavy je umiestnenie nervové centrum mozgu, ktorý spotrebuje veľa energie každý deň. Na druhej strane, hlava a krk sú v blízkosti srdca, pokožka je tenká, cievy sú hrubé, vlasov je veľa, a tepelnej energie vyžarované je tiež veľký. Vedúci stimulovaný chlad budú priškrtené a hlavu svaly sú napäté, ktoré môžu spôsobiť bolesti hlavy, prechladnutí, a dokonca aj gastrointestinálne ťažkosti. Preto je veľmi potrebné, aby sa vaša hlava v teple v zime.

  - Carbon fiber materiál je mäkký a tvrdý, a môže byť ľahko ohnuté bez poškodenia. To môže byť tiež použité, keď ste potu. Keď teplota vo vnútri oblečenie dosahuje 70 °C, systém sa automaticky zastaví kúrenie.

  Funkcia:

  - Priedušný Materiál: Vyrobené z Polyesterových vlákien a elastické vlákna, tento klobúk je priedušná a suché rýchlo. Vložený vykurovacie prvky pomáhajú sústrediť tepla na uši, aby sa zabránilo uši a hlavu od dostáva za studena.

  - Vykurovacie Teleso: Tento spp bol aktualizovaný na použitie ďaleko infračervené vykurovacie teleso, ktoré stimuluje krvný obeh. To je ideálny pre ľudí, ktorých uši sú studené a venovať pozornosť starostlivosti o vlasy.

  - 3 Regulátory Teploty: Tento produkt obsahuje 3 tepelnej nastavenie ovládačov.S nimi môžete ľahko nastaviť teplotu (neobsahuje mobilné napájanie 5V 2A mobilné energetické potreby)

  - Dve Použitia: Tento klobúk má dve použitia. Môžete kúriť v zime, alebo nie je v páde.

  - Outdoorové Športy: Tento klobúk je vhodný pre mužov a ženy robia outdoorové aktivity ako lyžovanie, turistika, poľovníctvo, odpratávanie snehu, ľadu rybolov, rybolov, jazda na bicykli, atď. Udržuje vás v teple, ktorá vás teší vonkajšie čas.

  Špecifikácie:

  Textílie: polyesterové vlákno + elastických vlákien

  Metóda čistenia: ručné pranie, pranie v práčke

  Kúrenie plocha: zadným mozgu

  - Vysoká teplota: červená: 55-70°

  - Teplota média: modrá: 45-60°

  - Nízka teplota: zelená: 38-45°

  Package Zahrnuté:

  1X Klobúk

  1X Kábel

  Štítky: mens spp kúrenie, uk pletené čiapočku, zrastov priadza, fox kožušiny klobúk ženy, materskej blúzky a topy pre tehotné, ovládanie teploty, pro lyžovanie, spp nemecký, c čiapočku klobúk, vedierko hat ženy.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty