LCD Vnútorné Automatické Aerosólové Dávkovače Časovač Parfum Postrekovačov Prístroj na Stenu Pre Domáce Wc Vzduchu Opakovací Nástroj LCD Vnútorné Automatické Aerosólové Dávkovače Časovač Parfum Postrekovačov Prístroj na Stenu Pre Domáce Wc Vzduchu Opakovací Nástroj LCD Vnútorné Automatické Aerosólové Dávkovače Časovač Parfum Postrekovačov Prístroj na Stenu Pre Domáce Wc Vzduchu Opakovací Nástroj LCD Vnútorné Automatické Aerosólové Dávkovače Časovač Parfum Postrekovačov Prístroj na Stenu Pre Domáce Wc Vzduchu Opakovací Nástroj LCD Vnútorné Automatické Aerosólové Dávkovače Časovač Parfum Postrekovačov Prístroj na Stenu Pre Domáce Wc Vzduchu Opakovací Nástroj LCD Vnútorné Automatické Aerosólové Dávkovače Časovač Parfum Postrekovačov Prístroj na Stenu Pre Domáce Wc Vzduchu Opakovací Nástroj

LCD Vnútorné Automatické Aerosólové Dávkovače Časovač Parfum Postrekovačov Prístroj na Stenu Pre Domáce Wc Vzduchu Opakovací Nástroj

€20.26 €14.18
Skladom
w373

 • Číslo Modelu: Automatické aerosólové dávkovače, aerosólové dávkovače
 • Plastové Typ: ABS
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Postrekovač, Typ: Iné
 • Materiál: Plastové

 • Špecifikácia:

  Úplne nové

  Materiál: ABS Plast

  Vhodný parfum fľašu:250 ml/300 ml

  Veľkosť: cca. 8 * 8.6 * 23.5 cm

  Batéria upustiť od povinnosti predložiť: 2 ks D Suché Batérie(Nie sú Súčasťou)

  Farba: biela, ako ukazuje obrázok

  Dizajn je román, krásne a jednoduché, jednoduché štruktúry, trhať otvoriť oblečenie je veľmi pohodlné.

  Oblasti použitia: rodiny, podniky, darčeky, pracovňa, kúpeľňa, hotel, hotely, zábavných podnikov, úradov, salóny krásy, fotografovanie budovy, vlak, automobil, auto, čaká izieb, konferenčné priestory, haly, továrne, nemocnice, kaviarní, fitness a zábavné centrá a iné husto obývaných oblastiach, alebo je potrebné pridať vôňa.

  Funkcie:

  Stroj je nastaviteľná 1 do 60 minút kedykoľvek interval parfum spray, môžete nastaviť čas od pondelka do piatku, od pondelka do soboty, alebo sprej parfum od pondelka do nedele.

  Displej začiatku pracovného času, pracovný čas končí, rovnako ako Pekingu čas a počet bol nastriekaný

  Určuje vstrekovanie čas, parfum spray po displeji svetlá červená a zelená bliká tri krát

  Displej rohu batéria je takmer vybitá batéria symbol na flash, tip potrebné vymeniť nové batérie.

  Dva na 1. napájané batériou

  Prijať ABS ochrany životného prostredia materiál vstrekovania.

  Vzduch vôňa funkciu plne aplikovať na 60 metrov kubických priestoru, každý jeden import parfum okno môžete použiť 4 týždňov nepretržite.

  LCD Parfum Spray Pokyny:

  Balenie dobrý parfum a batérie, stlačte tlačidlo RESET na reštartovanie počítača, a potom stlačte tlačidlo ON/OFF tlačidlo, keď je obrazovka ukazuje NA tieto činnosti môžu byť vykonávané na nastavenie stroja

  Dlho stlačte tlačidlo REŽIMU dve sekundy, keď ZAČNE blikať, môže prispôsobiť sa napil stroj ZAČIATKU pracovného času (hodiny a minúty) stlačte adrenalínom nabité nastaviť počiatočný pracovný čas, stlačte MIN nastaviť na ZAČIATKU práce minút, ako osem ráno začala chrliť, 30 bodov, stlačte HODINU 08, kľúč na 30 MIN. (môžete byť od 00 do 24 bodov, žiadne úpravy môže byť od 1 do 60 minút). Podržte HODINU alebo MIN., čas sa vždy poraziť.

  Nastaviť čas ZAČIATKU

  Potom stlačte tlačidlo REŽIMU v čase (nie dlhé stlačenie), keď PRESTANÚ blikať, môže prispôsobiť sa napil stroj dokončiť pracovného času (hodiny a minúty) stlačte adrenalínom nabité nastaviť dokončiť pracovných hodín, stlačte MIN dokončiť pracovné sada minút, ako 30 bodov ZASTAVIŤ injekciu na 9 o 'clock vo večerných hodinách, je kľúčom k 21 HODINA, kľúč na 30 MIN. (môžete byť od 00 do 24 bodov, žiadne úpravy môže byť od 1 do 60 minút). Podržte HODINU alebo MIN., čas sa vždy poraziť.

  Po upravená STOP

  Potom stlačte tlačidlo REŽIMU v čase (nie dlhé stlačenie), keď počet tlačidlo bliká, povedal a napil stroj má počet vstrekovania. Po POČÍTAŤ, POČÍTAŤ do 9999, automaticky začne POČÍTAŤ od 1-krát. Stlačte tlačidlo RESET tlačidlo na vymazanie má injekcie-krát.

  Potom stlačte tlačidlo REŽIMU v čase (nie dlhé stlačenie), keď INTERVAL bliká, stlačte MIN, môžete upraviť vstrekovanie časových intervaloch, od 1 minúty do 60 minút kedykoľvek. MIN., čas sa vždy poraziť. Odlievanie factory defaults na každých 15 minút.

  Po INTERVAL, a potom stlačte tlačidlo REŽIMU v čase (nie dlhé stlačenie), keď TÝŽDŇA bliká, stlačte TÝŽDEŇ, môžete nastaviť od pondelka do piatku, (na displeji sa zobrazí 1, 2, 3, 4, 5) od pondelka do soboty (6) zobrazí obrazovka alebo od pondelka do nedele, na obrazovke sa zobrazí 1,2,3,4,5,6,7) sprej parfum. Predvolené výrobcom na pondelka do nedele (1-7) injekcie.

  Po dobrom TÝŽDEŇ a Potom stlačte tlačidlo REŽIMU v čase (nie dlhé stlačenie), keď HODINY bliká, podľa TÝŽDEŇ nastaviť čas, deň (TÝŽDEŇ), za HODINU na nastavenie aktuálneho času (hodiny), podľa MIN., ak chcete nastaviť aktuálny čas (v minútach). Podržte HODINU MIN nepohla, čas sa vždy poraziť. Nakoniec stlačte tlačidlo REŽIMU v čase (nie dlhé stlačenie), LCD displej ukazuje NA, ŠTART, Peking čas, symbol batérie, týždeň, HODINY, budík, iné slová, ktoré nebude blikať, povedal, že program bol nastavený, stroj do bežných pracovných postupoch. Stlačte SPREJ čas, zelená, svetlo červená blikne trikrát, respektíve, po SPREJ parfum. Neskôr, zelené svetlo bude žiariť každé dve sekundy, povedal stroj program je normálne. Po zelená, svetlo červená blikne trikrát, resp, parfum je, prosím, na vedomie, že v tejto dobe tvár nie odlievanie.

  Package zahrnuté:

  1 * LCD Parfum Spray (náplň a batérie nie sú súčasťou balenia)

  Poznámka:

  Stlačte tlačidlo ON/OFF raz, keď sa na displeji ukazuje, bude počítač vypnúť, už parfum spray, ale na obrazovke sa zobrazujú informácie ako Peking čas. V tomto čase okrem zvyšok tlačidlo reset tlačidlá sú neplatné normálne pracovať, LED zelené svetlo interval, na displeji sa zobrazia normálnom čase, keď je obrazovka rohu batérie symbol vedené blikajúce povedal, že batéria nie je dosť, je potrebné vymeniť nové batérie. Vytiahnite batériu po jednej minúte nahradiť nová batéria, ktoré ste nastavili predtým, údaje budú uložené, nie je reset. (tento návod iba v LCD napil stroj výrobkov, balenie s pripojeným)

  Štítky: automatické striekacie, air wick, ovocie olej, automatizované osviežovač vzduchu, ručný postrekovač, exhauster kúpeľňa časovač, postrekovač vody, striekanie vody časovač, postrekovač, časovač, aerosól vzduchu.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty