XMT-HOME Kanvicu a poháre bavlny a ľanu skladovanie taška na cestovanie teaware keramiky kanister nastaviť XMT-HOME Kanvicu a poháre bavlny a ľanu skladovanie taška na cestovanie teaware keramiky kanister nastaviť XMT-HOME Kanvicu a poháre bavlny a ľanu skladovanie taška na cestovanie teaware keramiky kanister nastaviť XMT-HOME Kanvicu a poháre bavlny a ľanu skladovanie taška na cestovanie teaware keramiky kanister nastaviť XMT-HOME Kanvicu a poháre bavlny a ľanu skladovanie taška na cestovanie teaware keramiky kanister nastaviť XMT-HOME Kanvicu a poháre bavlny a ľanu skladovanie taška na cestovanie teaware keramiky kanister nastaviť

XMT-HOME Kanvicu a poháre bavlny a ľanu skladovanie taška na cestovanie teaware keramiky kanister nastaviť

€29.94 €28.45
Skladom
w467

 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Názov Značky: xmt-domov
 • Poznámka: vrátane kanvicu a čajových šálok
 • Materiál: Bavlna

 • Ahoj,

  vitajte v našom obchode, neváhajte a vyberte si,väčšina našich produktov je možné sledovať,ako niektorí predajcovia použitie non-sledovanie-č. metóda je určite môže ušetriť peniaze pre vás, ale bude to mať vážny problém pre chýbajúce je a nemôže byť sledované, budete tráviť veľa času a enegy pre kúpu, že veci, že to je veľmi zlé pre vaše nákupné skúsenosti, budeme vždy zvážiť kupujúcemu kúpnu skúsenosti v top priorita.

  je to vrátane kanvicu a šálky

  Kanvicu: 9*10*7.5 cm, objemom 180ml

  Pohár: 6.5*3.2 cm,objem 50ml

  Úložný vak: 12.5*14 cm

  DOPRAVA: Náš tovar sú veľmi vhodné, prosím vás ubezpečiť, nákup, sme okamžite expedovaný. 1.Pretože Politika, uveďte vaše celé meno, ak ste Ruska.Ďakujeme za vašu spoluprácu. 2.Tovar vám bude dodaný do 5 pracovných dní od prijatia platby. 3. Ak transakcia je v Hong Kongu a Číny štátny sviatok, manipulácia čas by byť oneskorené. Prosím pochopiť. PLATBA: Existuje mnoho spôsobov platby k dispozícii na www.avenue-restaurant.sk ako Alipay, kreditné karty,real-time bankové prevody, offline platby (bankové prevody a Western Union).Môžete si vybrať metódu, ktorá je najvhodnejšia pre vás. Na ochranu vašich záujmov,vaša platba bude dočasne v držbe Sos, a nebudú poskytnuté na nás, kým sa dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým. ZÁRUKA: 1.Ak položka je chyba, keď ho dostanete, alebo nie ste spokojný s tým, vráťte ho do 14 dní na výmenu alebo peniaze späť. Ale tieto predmety musia byť späť v pôv. stave. Prosím, kontaktujte nás vopred a skontrolovať spiatočnú adresu, než vám to vrátiť. 2.Ak položka je chybné v 3 mesiacoch, by sme mohli odosielať vám nové náhradné zadarmo, alebo ponúknuť plnú náhradu po prijatí chybné položky. 3.Ak položka je chybné v 12 mesiacov, tiež by sme mohli ponúknuť vám náhradnú službu, ale budete musieť zaplatiť dodatočné prepravné náklady. Spätná VÄZBA: Dúfal, že si nám môže dať dobrú spätnú väzbu! Vaša odozva je veľmi dôležité, aby naši obchodní rozvoja .Úprimne vás pozvať na dovolenku Pozitívnu spätnú Väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb.To bude mať len 1 minúta.Ďakujeme za vašu podporu!!

  Štítky: kung fu čaj, malé čaju zásobník, kanvicu cestovanie, Gongfu Čaju Zásobník, konope čaj, nastaviť čaj, sitko, čaj, čaj zásobník, box storag, čínsky čajový podnos.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty