Nové Čierne Gitara Zamykanie Prijímačov Gitara stroj hlavu 07SP Zámok Nové Čierne Gitara Zamykanie Prijímačov Gitara stroj hlavu 07SP Zámok Nové Čierne Gitara Zamykanie Prijímačov Gitara stroj hlavu 07SP Zámok Nové Čierne Gitara Zamykanie Prijímačov Gitara stroj hlavu 07SP Zámok

Nové Čierne Gitara Zamykanie Prijímačov Gitara stroj hlavu 07SP Zámok

€26.91 €22.60
Skladom
w563

  • Druh: tuner
  • Názov Značky: RAMENO
  • Číslo Modelu: 07SP

  • 1.Vitajte v našom obchode. Naše produkty sú konkurencieschopné ceny a vynikajúcej kvality. 2. Ak potrebujete naše výrobky vo veľkom množstve , môžete nás kontaktovať. Budeme vám zľavu. Poštovné A Návrat: 1.Poštovné sa do 1-7 pracovných dní pri platbe uspieť. (Okrem víkend a štátny sviatok) 2. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v komoditné ceny alebo náklady na prepravu. 3. Budeme dvakrát skontrolujte položky(položiek) pred dodaním a zárukou kvality a kvantity. a oni budú balené opatrne, aby sa zabránilo poškodeniu pri preprave. Kontakt A Spätná Väzba 1. Odporúčame zákazníkom, kontaktujte nás priamo, aj keď nemusíme odpovedať okamžite, pretože časový rozdiel. Všetky otázky budú odpovedali do 24 hodín v pracovné dni a budeme sa snažiť, čo najlepšie odpovedať do 72 hodín v dovolenku.

    Štítky: tuner, puzdro pre gitary, pre guitar tuner, fender black tunery, guitar tuner, zablokovanie karty epiphone les paul, bass tuner, zablokovanie karty les paul junior, gotoh vintage zamykanie prijímačov les paul, black nikel tunery.

  • Recenzie (1)

    Napísať recenziu

Súvisiace produkty