2800Pa Multifunkčný Robot Vysávač, Tri v Jednom, Automatické Nabíjanie Suché a Mokré ing Vysávač 2800Pa Multifunkčný Robot Vysávač, Tri v Jednom, Automatické Nabíjanie Suché a Mokré ing Vysávač 2800Pa Multifunkčný Robot Vysávač, Tri v Jednom, Automatické Nabíjanie Suché a Mokré ing Vysávač 2800Pa Multifunkčný Robot Vysávač, Tri v Jednom, Automatické Nabíjanie Suché a Mokré ing Vysávač 2800Pa Multifunkčný Robot Vysávač, Tri v Jednom, Automatické Nabíjanie Suché a Mokré ing Vysávač 2800Pa Multifunkčný Robot Vysávač, Tri v Jednom, Automatické Nabíjanie Suché a Mokré ing Vysávač

2800Pa Multifunkčný Robot Vysávač, Tri v Jednom, Automatické Nabíjanie Suché a Mokré ing Vysávač

€52.57 €45.74
Skladom
w851

 • Názov Značky: Cikuso
 • Výdrž Batérie: ŽIADNE
 • Funkcia: Zberného & Zametanie & Sací
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Výkon (W): <500W
 • Napätie (V): 220V
 • Certifikácia: ce

 • 2800Pa Multifunkčný Robot Vysávač, Tri v Jednom, Automatické Nabíjanie Suché a Mokré ing Vysávač

  1. Zvýšiť anti-drop indukčné funkciu.Zvýšenie gyroskop korekciu vyváženia.

  2. Na "luk" font je súbor, a teraz je ovládaný ic gyroskop, ktorý simuluje skutočné navigáciu.

  3. Pevný bod čistenie bol jediný centrálny bod in-situ na čistenie, a teraz centrálny bod rozširuje smerom von okolo komár cievky.

  4. Pridané zberného funkciu.Nabíjanie je zvýšenie výkonu plnenie, teraz je ic plnenie, preplatok a overdischarge skratu ochrana, nabíjanie je bezpečnejšie.Hluk je nižšia ako predtým.Pridať Yanbian čistenie, načasovanie a ďalšie funkcie.

  5. Modernizované verzie pridáva voda-priepustná nádrž na vodu pre zberného podlahe.

  Ako používať nádrž na vodu a veciach, ktoré potrebujú pozornosť:

  1. Ako používať

  1. Mokré špeciálne mp pre vodnú nádrž a držať ho na dno vodojemu.

  2. Po vyplnení vody, nádrž s vodou, zatvorte veko a suché mimo nádrž na vodu.

  3. Keď stroj je pozastavené alebo vypnutý, zapnite stroj hore nohami, a priložte nádrž na vodu pripojenie stĺpec s dva otvory pre skrutky na konci stroj, a zatlačte ju pevne a stroj bude otočiť.

  4. Stlačte tlačidlo "M" tlačidlo na diaľkovom ovládači 6-krát v poradí, bude zariadenie pípne 6-krát prepnutie do "zberného mode" (ostatné režimy nie sú vhodné pre použitie nádrž na vodu, nepoužívajte, prosím, je v rozpore s predpismi.)

  5. Vytiahnite nádrž na vodu: Po stroj je pozastavené, stlačte dve strany nádrž na vodu s oboch palcoch, a súčasne použiť aj index prsty na zdvíhanie dolnej časti stroja, a potom platnosti nádrž na vodu, aby sa. Nie vytiahnite ho, silne s jednou rukou, aby sa zabránilo dae na nádrž na vodu.

  farba: čierna

  Materiál: ABS+PC

  veľkosť: 30x30x5cm

  Obsah Balenia:

  1 x Hlavná jednotka

  1 x diaľkové ovládanie (s batériou)

  1 x nabíjací kábel

  1 x nádrž na vodu

  1 x mop

  1 x kefa

  Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

  Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  Štítky: čistiaci robot vysávač, robot x6, xn vakum cleaner, robot hračka, čistiaci robot, čistiaci robot vysávač, vysávač vysávač, windows cleaner robot hobot, vajcia slicer nehrdzavejúcej ocele, lazada vacum cleaner.

 • Recenzie (2)

  • Karnage214

   Canceled the order, taking the product in stock only to increase the value!

  • Kim Peltola

   seller never send the order, to justify they reasons they send the order of another person , and didnt want to return my money. it was necessary intervention of alieexpress.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty