Kuchyňa Jedlo, Pohár Sušenie Stojan Na Kuchynské Príbory Drainer Držiak Na Nádoby Na Vlasy Zásobník Jedál Dosky Držiak Organizátor Kuchyňa Jedlo, Pohár Sušenie Stojan Na Kuchynské Príbory Drainer Držiak Na Nádoby Na Vlasy Zásobník Jedál Dosky Držiak Organizátor Kuchyňa Jedlo, Pohár Sušenie Stojan Na Kuchynské Príbory Drainer Držiak Na Nádoby Na Vlasy Zásobník Jedál Dosky Držiak Organizátor Kuchyňa Jedlo, Pohár Sušenie Stojan Na Kuchynské Príbory Drainer Držiak Na Nádoby Na Vlasy Zásobník Jedál Dosky Držiak Organizátor Kuchyňa Jedlo, Pohár Sušenie Stojan Na Kuchynské Príbory Drainer Držiak Na Nádoby Na Vlasy Zásobník Jedál Dosky Držiak Organizátor Kuchyňa Jedlo, Pohár Sušenie Stojan Na Kuchynské Príbory Drainer Držiak Na Nádoby Na Vlasy Zásobník Jedál Dosky Držiak Organizátor

Kuchyňa Jedlo, Pohár Sušenie Stojan Na Kuchynské Príbory Drainer Držiak Na Nádoby Na Vlasy Zásobník Jedál Dosky Držiak Organizátor

€30.55 €20.77
Skladom
w917

 • Názov: Jedlo Pohár Sušenie Rack
 • Veľkosť: 17.7x9.8x15.4 inch
 • Druh: Jedlá Platne Držiaka
 • Štýl: Náradie Na Vlasy Zásobník
 • Názov Značky: OUNONA
 • Materiál: Kov
 • Položka: Kuchynské Príbory Drainer

 • Popis

  Táto položka je dobre vykonanej prvotriednej nehrdzavejúcej ocele pre trvanlivé a praktické využitie. Ako jedlo, stojan na sušenie, to môže pomôcť, aby sa vaša kuchyňa upratané. S presný návrh, zabezpečí jeho praktickosti a popularite medzi zákazníkmi. To je ideálny pre každodenné použitie, a skvelý doplnok pre domácnosť.

  Funkcia - Farba: Strieborná. - Materiál: Nerezová oceľ. - Veľkosť: Cca. 45 * 25 * 39 cm / 17.7 * 9.8 * 15.4 palec (L * W * H).

  - Chráni a organizuje jedál.

  - Duálne vrstvy dizajn, úspora priestoru.

  - Jednoduchý a pútavý dizajn, to je úžasné, držať poháre, ovocie alebo riad.

  - Ideálny pre každodenné použitie, skvelý doplnok pre použitie v domácnosti alebo na iných miestach.

  Balenie zoznam

  1 x Kuchyňa Jedlo, Pohár Sušenie Rack Drainer Vlasov Zásobník na Príbory, Držiak Organizátor 45x25x39cm

  Štítky: kvapkanie polica, kuchyňa orgán, skryté umývadlo, varnú dosku, sporák, dosku umývadlo, držiak na príbory, te kuchynský riad, kuchynský nástroj, kichen umývadlo, príbory zásuvky.

 • Recenzie (3)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty